"Ženy po porodu"
nový kurz efektivního cvičení

Pomůžu vám najít nový pohled na pohybové možnosti vašeho těla

Mám velkou radost, že po několika měsících příprav pro vás konečně spouštím dlouho plánovaný kurz ŽENY PO PORODU. Věřím, že bude velmi užitečný nejen pro novopečené maminky, ale také ženy, které už mají po porodu nějaký ten čas, ale stále se potýkají s problémy nejen pánevního dna.

Komu je kurz určený

Kurz je určený zejména pro ženy, které:

  • jste klidně i více let po porodu
  • věčně bojujete s vypouklým bříškem
  • máte diastázu
  • trápí vás bolesti zad, kyčlí nebo břicha
  • máte sklony k depresím a výkyvům nálad
  • trápí vás inkontinence
  • trpíte na migrény
  • trápí váš menstruační bolesti
  • aktivně sportujete
  • a pro vás ženy, které jste ochotny udělat změnu ve svém pohybovém stereotypu, najít si kromě našich lekcí ve studiu také několik minut času doma a vidět cestu jako cíl 😊

Kdy bude kurz probíhat

Kurz je koncipován tak, aby vám nebral příliš mnoho času, ale byl pravidelný. Čeká nás 5 společných setkání v našem Centru zdravého pohybu v Jaroměři a dále také samostatné cvičení dle pokynů a instrukcí.

Kurz bude probíhat vždy v sobotu od 9:00 – 11:00 hod, kromě prvního setkání, to proběhne v neděli 16:30 – 18:30 hod

Přesné datumy setkání se dozvíte níže.

Na začátku se budu chtít s vámi i vašim problémem více seznámit. Proto vás čeká krátký vstupní dotazník.

Dále budou následovat živá setkání a tematické dny, na kterých se vždy budeme soustředit na danou problematiku. 

Kdy bude kurz probíhat

V kurzu se seznámíme s anatomií břišní stěny a naučíme se, jak správně cvičit pánevní dno tak, abychom se vyhnuly nepříjemným bolestem, které mohou být i dlouhodobé. Vysvětlíme si, jak a proč máme vnímat prováděné cviky, k čemu je to dobré a proč je alfa a omega všeho správné nastavení těla. Budeme se hodně bavit a zaměřovat na aktivaci hlubokých svalů.

O co se můžete opřít doma?

Každá z vás, která se přihlásí na můj kurz, obdrží zdarma přístup do členské sekce, kde budou připravena videa, která jsou důležitá pro cvičení právě doma.

Zároveň vám bude dobrým pomocníkem naše společná uzavřená skupina na Facebooku, kam vás přizvu a kde se můžete ptát. Bude vám další oporou.

Na závěr nás čeká opět dotazník, kde si shrneme naše 3měsíční úsilí. Protože zpětná vazba je pro mě vždy velmi důležitá a věřím, že i pro vás bude skvělým shrnutím našeho společného snažení. Věřím ale, že ani po 3 měsících neusnete na vavřínech a budete ve svém snažení pokračovat klidně na mých dalších lekcích, ať už online nebo v našem centru v Jaroměři.

Podrobný rozpis cvičení v Centru zdravého pohybu Jaroměř

Pánev, hlava

Pánev, hlava

Hrudník a horní končetina

Uvolnění a otevření hrudníku, práce ruky, která začíná už na pánvi.

Dech, jizvy

Brániční dech jako základ, jak ho provést a kam ho poslat. Masáž jizev nejen po císařském řezu.

Dolní končetina a chodidlo

Chodidlo a dolní končetina jako základ pro pánevní dno.

Celé tělo, psychika

Jak souvisí psychika s našim tělem a jak na tom pracovat.

Kdo vás kurzem provede

Olga Šejvlová

pohybový specialista

Jsem majitelkou centra zdravého pohybu v Jaroměři, pohybový specialista a instruktorka Pilates clinic method, Joga clinic method.

Od dětství jsem měla astma, od puberty skoliózu a v 18 jsem prodělala traumatickou amputaci prstů. Mé tělo chřadlo fyzicky i psychicky. Po narození dětí jsem se začala zajímat o motorický vývoj a zdravý pohyb. Sama jsem začala více cvičit, ale cvičení nemělo efekt. To vše odstartovalo můj zájem o zdravý pohyb a jeho studium - pohyb (2010) a následně IQ pohyb (2014). Stále studuji a studovat budu. Je to cesta sebepoznání.

Lidský přístup, nový pohled na pohybové možnosti vašeho těla, napojení na sebe, posílení energie a vnímání je to, co vám mohu v průběhu práce s vaším tělem nabídnout.
Mám radost ze života, ráda cestuji, vnímám život za všech okolností a těším se na nové zážitky třeba právě ve vaší přítomnosti.

Cena kurzu

Celý kurz nyní zakoupíte za cenu 2.500 Kč včetně přístupu do členské sekce ZDARMA.

Tento přístup vám zůstane po dobu jednoho roku.

Pokud stále váháte, zda je pro vás kurz ten pravý a chcete se poradit, nemusíte se bát mě oslovit napřímo ještě před začátkem kurzu.

Těším se na všechny z vás v našem kurzu.